Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados Ricaurte με 3 υπνοδωμάτια απέχει μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από προορισμους για ψώνια, όπως Penalisa Plaza, και προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτικό χώρο στάθμευσης. Αυτή η βίλα με 4 μπάνια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 12 άτομα και διαθέτει τζακούζι.
Η Plaza Principal απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτή τη βίλα.
Η θέα στον κήπο αναβαθμίζει την ποιότητα διαμονής.
Pizza al Passo βρίσκεται σε απόσταση μόλις 14 λεπτών με τα πόδια και προσφέρει πιάτα ιταλικής κουζίνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Oasis Shopping Center1621 χλμ.
- Supermercado Colsubsidio Penalisa1668 χλμ.
- Oasis Girardot1600 χλμ.
- El Leon1582 χλμ.
- Discoteca El Oasis1599 χλμ.
- Teatro Municipal1662 χλμ.
- San Andresito1658 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ιμπάγκε63 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ιμπάγκε από η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados;
Η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados απέχει 65 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ιμπάγκε. - ❓
Η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados;
Μπορείτε να μένετε σε η Villa Con Piscina Y Jacuzzi Privados με το κατοικίδιο ζώο σας.